Ana Sayfa  /  GÜNDEM  /  Gökhan Özoğuz'dan Süleyman Soylu'ya: Olup olmadık şeylere sizden daha çok seviliyor diye uydurma suçlama yapmaya hakkınız yoktur!
  • Facebook da Paylaş
Gökhan Özoğuz'dan Süleyman Soylu'ya: Olup olmadık şeylere sizden daha çok seviliyor diye uydurma suçlama yapmaya hakkınız yoktur!
  • 01-04-2020
  • 0 yorum
  • 6385 okunma
Athena Grubu'nun solisti Gökhan Özoğuz, yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını sonrasında İstanbul Büyükşehir ve Ankara Büyükşehir belediyelerinin başlattığı yardım kampanyalarının engellenmesi için genelge yayınlayan İçişleri Bakanı Süleyman'a Soylu'ya Twitter hesabından tepki gösterdi.

 

Gökhan Özoğuz, Bakan Soylu'nun belediyelerin yardım toplamasını 'Başka hükümet kurmaya' benzetmesine ilişkin olarak Twitter hesabından, "Olup olmadık şeylere sadece sizden daha çok seviliyor, daha iyi, şeffaf, dürüst, özverili, ileri görüşlü, birleştirici, tercih ediliyor diye, sizin ;Vatan haini, terörist sevici, "Başka devlet kurmak isteyenler" diye uydurma bir suçlama yapmaya hakkınız yoktur! O kadar da değil!" ifadelerini kullandı.

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV